Return to Headlines

1st Six Weeks

First Grade
 
“A” Honor Roll
 
Nadia Aguado, Caylee Alderman, Taylor Atkins, Unique Baker, Jayden Baxter, Ryan Beals, Austin Blontz, Chyanne Bramlett, Brooke Brannum, Rayliegh Brown, Ryana Brown, Zane Brown, Abby Burgess, Carlee Joe Burnfield, Chase Cantrell, Madden Cardwell, Fielding Carey, Cambry Crider, Cooper Cumba, Hannah DaFoe, Jacob Davenport, Dylan Elliott, Scarlett Farner, Madelynne Fitzgerald, Kylee Frye, Christian Garcia, Sophia Garcia, Luke Gravley, Cason Greene, Wendi Greenhaw, Landon Grim, Aydin Hallock, Ava Hambrick, Andrew Haynes, Emily Hernandez Martinez, Cruz Hernandez, Madison Hewett, Brylea Hyde, Brooklynn Irvin, Emma Jackson, Elyse Jernigan, Jina Kim, Vincent Lawrence, Reagan Lloyd, Jaydon Martin, Samuel Martinez, Audrey McKee, Mollie Mendoza, Grady Molder, Elijah Mwachande, Allie Oelschig, Ryan Pomeroy, Jacob Pyles, Saige Reid, Kelby Rogers, Brycen Rogholt, Yancy Ross, Riley Sams, Bentley Sherrill, Katie Shiver, Dylon Smith, Peyton Smith, Caydince Solsbery, Tyler St Don, Landree Stone, Michael Swanson, Emily Talbot, Cy Tennery, Marleigh Thompson, Anna Urquiza, Jaxon Vaughn, Autum Vernon, Nathan Walters, Mattie Weaver, Jackson White, Jillian Williams, Aidan Windham, Landon Womack, Samantha Yoder, Addyson Zimmerman
 
“A/B” Honor Roll
 
Pecos Akridge, Ava Beasley, Zoe Bolfing, Aiden Brookshire, Preston Brown, Raziel Byrom, Mark Castillo, Lucas Dimas, Tristan Fowler, Linda GoFortg, Micah Griffith, Collin Hasegawa, Haylie Johnson,, Trenton Kennington, Caleb Kirk, Bryce Knoerr, Texy Manders, Naji Monroe, Joseph Moon, Riece Moreland, Jackson Murphy, Camila Orocio, Peyton Pinson, Kaylin Quicksall, Alex Richards, Brooklynn Sanchez Gamez, Javan Shearon, Calire Taylor, Trey Wilkins, Eli Williams
 
Second Grade
 
“A” Honor Roll
 
Ezekiel Adams, Andie Beck, Chance Bedford, Blakely Bleeker, Blake Bramlett, Hope Caldwell, Caiden Carroll, Hudson Cox, Audrey Crews, Kyler Crites, Norah Edwards, Chloe Gibson Beall, Glenn Gilmore-Mercado, Maddox Gingras, Abigail Hall, Brynn Hasty, Marion Herring, Carter Hinsley, Korben Jacobs, Logan Manuel, Derek Marquardt, Lilyan McCall, Elise Mikulskis, Alvin Oglesby, Emily Ortiz, Murphy Page, Jackson Powell, Addison Ratcliffe, Ryan Ray, Elliott Roe, Avian Sage, Austin Sams, Jaxon Sherrill, Jeremy Thomas, Kannon Ward, Briley Wilson, Jacob Wolfe
 
“A/B” Honor Roll
 
Pedro Aguilar, Alissa Biscardi, Everett Brown, Cherylin Castaneda, Haley Collins, Trinity Diebold, Allyson Dobbs, Allison Dutrow, Kenadi GoForth, Caroline Holson, Max Hughes, Colton Jernigan, Luke Jernigan, Ryland Kemp, Jude Kemper, Casey LaBelle, Skye Lange, Bryce Lewis, Ashley Lezama, Marina Long, Leon Lopez, Jessylnn Maldonado, Madison Mcelhaney, Baylee Mihalakis, Blye Munce, Wyatt Norman, Presley Nuttall, Shaylie Owens, Derek Petty, Cody Pigg, Kaytlynne Schaeffer, Keiry Urquiza, Hayden Vella, Christian Wilson, Cayden Zunk
 
Third Grade
 
“A” Honor Roll
 
Gage Alderman, Sydney Anderson, Konner Babiash, Bailee Barbaro, Dillon Belcher, Ty Bowden, Abigail Boyd, Noah Brown, Tanner Bussey, Tucker Calcote, Weston Cantrell, Katie Clark, Allison DaFoe, Allison ElRod, Rylan Fleming, Lauren Forand, Ava Garner, Ella Garner, Luke Gjone, Molly Grossman, Milo Hall-Jacobson, Brenna Haynes, Jacob Holbert, Lucas Hyde, Olivia Krebbs, Kenzie Kuhn, Zachary Layland, Shayla Mader, Tania Magallanes, Dominique Martinez, Max McPherson, Caden Moncrief, Tara Moon, Hadley Oppermann, Alyson Pyles, Maddox Ray, Tyler Rodgers, Madelyn Ross, Dylan Segars, Madison Sloan, Anna Sommerfeld, Hunter Squires, Kyle Stahl, Abigail Stone, Jack Stone, Ryanne Swanson, Isaiah Trejo, Aidan Turney, Lillia Villarreal, Caroline Wallace, Daylon Webb, Carsyn Wheeler, Alec Wilkinson
 
“A/B” Honor Roll
 
Tyler Abel, Gus Alexander, Jackson Barton, Daniel Cain, Mckenna Cain, Abbygail Chouhan, Colby Conover, Cody Dake, Brenden Diaz, Akyah Ditto, Stormy Evans, Thomas Evans, Addison Ford, Dillon Ford, Broly GoForth, Joel Gomez, Asher Green, Reid Harrington, Hunter Jones, Kensington Loving, Zakk Manders, Preston Mckinzie, Kamden Medlin, Wade Molinari, Alan Orocio, Nicole Petschel, Thomas Pierce, Hayden Richardson, Nathan Roman, Abigail Ruark, Bairon Silvis, Sydney Sloan, Reese Tennery, Dre’Don Trewin, Brooklyn Walker, Darion White
 
Fourth Grade
 
“A” Honor Roll
 
Camden Anderson, Ryan Baker, Jack Barefoot, Olivia Barone, Spencer Burnfield, Carlee Carey, Justin Cary, Cole Clark, Hailey Clingman, Rylan DeRouen, Andrew Dias, Charlie Dolan, Katherine Funk, Anthony Garcia, Hailey Golen,Tyler Guidry, Ethan Hall, Drew Henderson, Brylei Heppler, Benjamin Hickey, Hayden Hoon, True Hughes, Brennan Hunter, Alayna Jenkins, Garrett Jones, Madison Jones, Abigail Leblanc, William Lillagore, Dylan Livingston, Alonzo Lopez, Hayden Maples, Landon Martin, Calista Mitcham, Conner Mitcham, Skyler Mitchell, Caden Moprhis, Caden Muro, Zachery Neal, Ryan Ornelles, Thomas Overcash, Cristian Padron-Keeling, Brady Pomeroy, Conner Pullen, Evan Purgason, Ana Rodriguez, Madison Roman, Lauren Schemensky, Caden Shattuck, Madalynn Smith, Mason Smith, Bryson Sparks, Julie Staggs, Joe Torres, Emie Vaughn, Liberty Vaughn, Korbin Vierus, Joseph Walker, Gracie Weaver, Wyatt Wells, Emily White, Lillian Williams, Katherine Wood
 
“A/B” Honor Roll
 
Devon Belken, Phillip Bridge, Diamond Castillo, Vanessa Castillo, Antonio Castrejon, Albert Castro, Gabrielle Davis, Isaiah Foster, Emma Franklin, Kailyn Gongora, Daymen Hallock, Dakota Irvin, Braydin Ivy, Landon Ivy, Jesse Johnson, Rheanna Kuhn, Aiden Landers, Madison Melanson, Vincent Mittion, Nolan Moore, Carley Moreland, Charley Painter, David Quist, Kyran Randolph, Avery Revett, Citlaly Rodriguez, Lilli Segura, Dylan Seymour, Colton Stearns, Kailey Streeter, Nicholas Vaughn, Taylor Wagner, Caitlyn Wann, Makaia Wilkerson, Braiden Womack
 
Fifth Grade
 
“A” Honor Roll
 
Ellie Alexander, Piper Bolton, Sully Brown, Bryleigh Casper, Joshua Clark, Sally Cline, Ethan Conatser, Lacy Criswell, Halli Eagle, Jordan Garrett-Erwin, Kayci Garrison, Trenton Gray, Ethan Gustafson, Isabella Guzman, Elliot Hall, Tyler Holbrook, Kambriegh Kirby Hale, Richard Layland, Avery McCall, Carter McKay Mckenna Pack, Dibash Pandey, Emily Pyles, Lana Quist, Jayce Robinson, Julianne Smith, Mckenna Smith, Kennedy Tackett, Emma Tyus, Knox Walker, Mathew Walters, Elise Wilkinson
 
“A/B” Honor Roll
 
Harley Alford, Ethan Anderson, Michael Aranda, Joshua Atkins, Logan Brown, Dustin Cook, Payton Craft, Layla Cross, Megan Cummins, Emily Dolan, Alexandera Drysdale, Landon Dubois, Sarah Folsom, Weslyn Frye, Carlos Gamez, Brendan Gray, Presley Grizzell, Rebecah Guerrero, Clara Holson, Forrest Honeycutt, Caitlyn Jacobs, Abigail Johnson, Harley Johnson, Timothy Kelly, Justin Lloyd, Aceston Mckinzie, Michael Mitton, Phuc Nguyen, Jahir Orocio, Mitchell Pack, Jancy Page, Samuel Patton, Jayton Rankin, Bailey Richards, Kallie Rogers, Joshua Seymour, Christopher Van Randen, Chance Wade, Trevor Wagner, Aaron Walker, Autumn Walters, Marissa Ward, Thomas Whidden