Return to Headlines

1st Six Weeks

Sixth Grade
 
“A” Honor Roll
 
Cade C. Barnes, Joshua R. Beaver, Phoebe S. Beckley, Hannah M. Branum, Hailey B. Bullock, Emma K. Cheyne, Alison G. Cooper, Mayra L. Coronilla, Savana R. Cruz, Daniel E. D’ Souza, Natalee J. Dovers, Jadee N. Drum. Haley R. Echols, Anna B. Ellis, Tyler C. Ellis, Christian J. Espinoza, Reagan E. Franklin, Abigail A. Fulcher, Lillian E. Fuller, Nathan F. Gibson, Adam J. Gomez, Luis J. Zuniga-Hernandez, Carolina L. Hernandez, Lucas V. Hernandez, Paige A. Joffrion, Grayson S. King, Aubrey R. Kirby, Grant T. Kirkland, Madelyn E. Lane, Kadin A. Lopez, Nicholas J. Mager, Ethan H. Mayo, Luci S. McManus, Saralyn A. Cloie McMullen, Lillian C. Myers, Kaci N. Owens, Maci K. Riddle, Donovan A. Rodriquez, Michael B. Ross, Lillian T. Rubio, Jeremy E. Sadler, Margarita Sandoval, Kendall C. Satterfield, Georgia F. Sims, Rhylee B. Stokes, Jaelyn P. Strickland, Stephanie A. Suarez, Kayden M. Vann, Daisy Veloz, Blake J. Wann, Jackson G. Watson
 
“A/B” Honor Roll
 
Luis E. Hernandez-Aguado, Clayton J. Allison, Mathew C. Anchondo, Caleb M. Anderson, Oscar J. Anzures, Elizabeth P. Aschenbrener, Mya M. Baker, Dawson R. Ball, Jacob M. Bates, Lizbeth C. Becerra, Caven B. Bennett, William L. Bledsoe, John L. Boyes, Cheyanne A. Burcham, Sean N. Carr, Cassidy N. Castillo, Justyn R. Collins, Dalton J. Cook, Aaron M. Davis, Jacklynn N. Davis, Tarynne B. Delap, Damien N. DeRosier, Jesus A. Acosta-Diaz, John R. Elkins, Edgar G. Escarcega, Oliver De Jesus G. Espinosa, Fatima D. Espinoza, Darrius M. Evans, Angel M. Eye, Haley M. Fisher, Janeth R. Flores, Jeremiah Flores, Kyndell L. Fojtasek, Vanessa B. Fulcher, Mayela Garcia, Elena Maria K. Gomez, Creelynn R. Grafa, Draven A. Green, Julie B. Green, Jacqueline Luna-Gutierrez, Chase G. Guzman, Katy M. Hall, Kendrick A. Hall, Heather D. Harding, Briana D. Head, Cameron C. Hibbs, Landon J. Hodges, D’Juan C. Holmes, John A. Holt, Anastasia R. Irish, Jose J. Juarez, Johnny J. Kirk, Fabian J. Landin, Carrie S. Jean Landrum, Lareina N. Lett, Garrett D. Lewis, Dacia R. Lopez, Angel E. Correa-Lugo, Jennifer G. Martinez, Nicholas S. Mayberry, Julie M. McCarrell, Daisy J. Melendez, Miriam D. Martinez-Mendez, Rylie P. Miller, Walker R. Minor, Dominick Morales, Hector D. Morales, Cason G. Nelson, Madison A. Palm, Sophia N. Patmore, Travis R. Pedigo, Andrea Perez, Riley C. Pickett, Dylan T. Pilgrim, Sarah M. Purdy, Blake W. Pyles, Carter N. Pyles, Brian D. Ramirez, Nicholas D. Ramirez, Brody A. Reynolds, Jessica R. Rhyne, Gabriella P. Riggio, Erick Rios, Jamie L. Rodriguez, Lizet Rodriquez, Blake Rodriquez, Noah J. Russell, Victoria C. Salazar, Trinity J. Scheller, Cristian M. Scoggins, Trent R. Sefcik, Cory G. Shepard, Johnathan Soto, Anthony B. Spiers, Steven C. Staats, Payton R. Stetler, Crystal M. Stickles, Erick J. Stovall, Crystalangelie Torres, Darrin W. Vackers, Alyssa A. Valdez, Kiersti A. Elena Vazquez, Maria E. Sanchez-Vega, Julian Villalobos, Justin W. Walden, Laney H. Whitefield, Chase N. Wilks, Dayton W. Williams, Toby A. Williams, Becca K. Wilson, Lauren R. Wilson, Alexis L. Young
 
Seventh Grade
 
“A” Honor Roll
 
Kyla A. Asante-Wiredu, Austin H. Callaway, Leah C. D’Souza, Edith Espinoza, Ethan R. Hart, Brock E. Holmgreen, Jackson M. Ludwig, Eliseo G. Oyarce, Kyli F. Purselley, Rayli L. Ruby, Barbara A. Wallace, Michaela N. Young, Landon L. Youngs
 
“A/B” Honor Roll
 
Nala I. Anzures, Hunter K. Bravenec, Nicholas D. Aaron Buckler, Whitney L. Carrol, Lillian M. Cook, Jaden R. Couto, Ashton M. Daughrity, Kaden J. Delgado, Melia C. Durham, Miriam M. Hernandez-Espinosa, Kayla M. Fisher, Jaden A. Ford, Abbigayle C. Fredrich, Noemi Garcia, Royelio Guillen-Gonzalez, Mason L. Hadley, Preston K. Harris, Chloee R. Hickey, Michaela S. Holder, Rileigh A. Holmes, Yahaira Gomez-Jimenez, Clayton A. Kracy, Austin R. Lynch, Grady C. Mabery, Dallas A. Mager, Mariah H. Miller, Justin C. Mitchell, Christian B. Nagel, Sara N. Nelson, Alyssa C. Nichols, Lydia N. Olivares, Trevor R. Phillips, Charles C. Satterfield, Kaleb L. Shankles, Kyla S. Shelnutt,  Deanna N. Sherrouse, Spencer E. Solomon, Shelby L. Spiers, Yardi Suarez, Avery N. Thompson, Cade A. Underwood, James K. Oliver Vandergriff
 
Eighth Grade
 
“A” Honor Roll
 
Haylee G. Branum, Martin D. Briones, Meghan P. Childers, Anna M. Elkins, Abigail G. Gage, Omar Barba-Hernandez, Marsial N. Mandujano, Amanda R. Peterson, Jolie A. Rudisaile, Areli Silva, Aleksei L. Sisco
 
“A/B” Honor Roll
 
Dakota R. Alston, Dalton K. Alston, Karen I. Rodriguez-Armendariz, Kimberly H. Atchley, Hannah E. Barber, Daniel R. Blankenship, Sarah L. Bramlett, Tristan K. Brock, Landry K. Carpenter, Dylan J. Cook, Sarah J. Cook, James R. Craven, Hailey M. Crawford, Jonah N. Delaney, Morgan B. Dixon, Colton D. Dovers, Johnathan M .Duncan, Spencer A. Earlston, Amber R. Edmunds, Annalise C. Ezernack, Cody J. Fojtasek, Griffin J. Fout, Karolee Frost, Guillermo Gamez, Cameron M. Gibson, Trey G. Green, Alyssa P. Hall, Jonathan R. Head, Majestic L. Head, Kelly N. Hernandez, Rainey L. Holtzinger,  Kylie L. Horton, Travis J. Howard, Jadalyn A. Chae Huey, Juan A. Juarez, Logan J. Jurado, Trent A. Keeney, Tyler J. Keeney, Darian R. Kelley, Ava E. King, Jessie J. Laverty, Alexis L. Limon, Christian E. Lopez, Antonio I. Correa-Lugo, Marilee D. Lujan, Priscilla R. Madearis, Carolina Martinez, Carley A. Matsinger, Zachary A. McCreight, Avery D. McManus, Rachel K. McWilliams, Brandon Luna-Medrano, Sara E. Melton, Bridgett D. Moore, Hannah E. Myers, Juan A. Solis-Noyola, Katerina E. Ondras, Lazaro Sanchez-Orozco, Marissa N. Overman, Alyssa N. Parrack, Ethan D. Patterson, Angelina R. Pena, Taylor A. Pendergast, Elise L. Pepper, Sarah R. Petty, Ruth K. Pixley, Caranda S. Prater, Savannah D. Pratt, Emily C. Rhodes, Isaac S. Rivera, Andrea Rodriguez, Mercedes R. Rodriquez, Rylie L. Rowe, McKalyn M. Rudnicky, Skylar D. Russell,  Israel O. Salazar, Madison G. Samuelson, Destany D. Sawyer, McKenzie E. Noela Scott, Dohn T. Shell, Jasmine R. Simpson, Cheyenne L. Sisk, Denver D. Stephens, Trevor A. Stringer, Samantha V. Taylor, Ty M. Tipton, Joerayanthony Torres, Rachel B. Torres, Maria M. Tovar, Harlie R. Clements-Tovar, Easton T. Turnage, Bryn M. Vandemark, Bailey M. Vermillion, Angela Villalobos, Jed M. Wagner, Kanyon T. Walker, Harley P. Walts, Savannah J. Welch, Samuel P. Wright