Return to Headlines

4th Six Weeks

Granbury Middle School-2014-2015

4th Six Weeks Honor Roll

 

 

Sixth Grade

“A” Honor Roll

Cade C. Barnes, Joshua R. Beaver, Phoebe S. Beckley, Hannah M. Branum, Hailey B. Bullock, Emma K. Cheyne, Daniel E. D’Souza, Jadee N. Drum, Anna B. Ellis, Tyler C. Ellis, Oliver De Jesus Garcia-Espinosa, Christian J. Espinoza, Darrius M. Evans, Lillian E. Fuller, Adam J. Gomez, Katy M. Hall, Luis J. Zuniga-Hernandez, Landon J. Hodges, Grayson S. King, Aubrey R. Kirby, Nicholas J. Mager, Ethan H. Mayo, Lillian C. Myers, Travis R. Pedigo, Michael B. Ross, Lillian T. Rubio, Noah J. Russell, Georgia F. Sims, Rhylee B. Stokes, Kiersti Ann-Elena Vazquez, Daisy Veloz.

 

“A/B” Honor Roll

Clayton J. Allison, Mathew C. Anchondo, Caleb M. Anderson, Oscar J. Anzures, Luis A. Arriaga, Elizabeth P. Aschenbrener, Mya M. Baker, Lizbeth C. Becerra, Caven B. Bennett, John L. Boyes, Cassidy N. Castillo, Justyn R. Collins,  Dalton J. Cook,  Madison T. Cook, Alison G. Cooper, Mayra L. Coronilla, Savana R. Cruz, Aaron M. Davis, Jacklynn N. Davis, Tarynne B. Delap, Jesus A. Acosta-Diaz, Natalee J. Dovers, Haley R. Echols, John R. Elkins,  Edgar G. Escarcega, Jorge Espinoza, Myles J. Evans, Kyndell L. Fojtasek, Reagan E. Franklin, Abigail A. Fulcher, Vanessa B. Fulcher, Mayela Garcia, Nathan F. Gibson, Draven A. Green, Julie B. Green, Jacqueline Luna-Gutierrez, Chase G. Guzman, Kendrick A. Hall, Heather D. Harding, Briana D. Head, Carolina L. Hernandez, Lucas V. Hernandez, D’Juan C. Holmes, John A. Holt, Cayden R. Hurtado,  Anastasia R. Irish, Paige A. Joffrion, Jose J. Juarez, Johnny J. Kirk, Grant T. Kirkland, Fabian J. Landin, Madelyn E. Lane, Garrett D. Lewis, Dacia R. Lopez, Kadin A. Lopez, Ricardo A. Lopez, Angel E. Correa-Lugo, Jennifer G. Martinez, Nicholas S. Mayberry, Luci S. McManus, Daisy J. Melendez, Miriam D. Martinez-Mendez, Rylie P. Miller, Walker R. Minor, Ciclali C. Mireles,  Hector D. Morales, Kaylee S. Murphey, Maegan R. Neagle, Kaci N. Owens, Madison A. Palm,  Sophia N. Patmore, Andrea Perez, Riley C. Pickett, Dylan T. Pilgrim, Alondra Y. Diaz-Prado, Blake W. Pyles, Carter N. Pyles, Brian D. Ramirez, Nicholas D. Ramirez, Jessica R. Rhyne, Gabriella P. Riggio, Jamie L. Rodriguez, Lizet Rodriguez, Donovan A. Rodriquez,  Jeremy E. Sadler, Victoria C. Salazar, Margarita Sandoval, Kendall C. Satterfield, Trinity J. Scheller,  Jacob E. Scott, Trent R. Sefcik, Johnathan Soto, Anthony B. Spiers, Steven C. Staats,  Payton R. Stetler, Crystal M. Stickles, Erick J. Stovall, Jaelyn P. Strickland, Crystalangelie Torres, Madison R. Turner, Darrin W. Vackers, Alyssa A. Valdez, Kayden M. Vann, Maria E. Sanchez-Vega, Julian Villalobos, Blake J. Wann, Jackson G. Watson, Laney H. Whitefield, Chase N. Wilks, Dayton W. Williams, Becca K. Wilson, Lauren R. Wilson, Alexis L. Young,

 

Seventh Grade

“A” Honor Roll

 Kyla A. Asante-Wiredu, Austin H. Callaway, Leah C. D’Souza, Brock E. Holmgreen, Jackson M. Ludwig, Eliseo G. Oyarce,  Rayli L. Ruby, Barbara A. Wallace, Landon L. Youngs.

 

 

“A/B” Honor Roll

 Marissa K. Allsup, Nala I. Anzures, Jackson W. Auldridge, Macie A. Blohowiak, Joshua D. Bokor, Victoria J. Braby, Lacey D. Brown, Tyler A. Brown, Whitney L. Carrol, Lillian M. Cook, Jaden R. Couto, Stirling J. Cox, Elicia B. Cruz, Devan J. Dalby, Ashton M. Daughrity, Melia C. Durham, Miriam M. Espinosa-Hernandez, Edith Espinoza, Collin J. Etheridge, Kayla M. Fisher, Jaden A. Ford, Tyrel J. Frost , Ashley D. Garcia, Royelio Guillen-Gonzalez, Royery Guillen-Gonzalez, Mason L. Hadley, Ethan R. Hart, Karla P. Hernandez-Sanchez, Jennifer A. Hernandez, Chloee R. Hickey, Yahaira Gomez-Jimenez, Rosa M. Juarez, Isabella N. Kane, Clayton A. Kracy, Austin R. Lynch, Grady C. Mabery, Dallas A. Mager, Alexus N. Manzano, Christian B. Nagel, Alyssa C. Nichols, Eduardo Olea, Trevor R. Phillips, Ranishia R. Pickett, Kyli F. Purselley, Kyla S. Shelnutt,  Rory S. Smith-McCaslin, Spencer E. Solomon, Jaspper A. St.Clair,  Celina A. Stuer, Avery N. Thompson, Mirian A. Tovar-Hernandez, Cade A. Underwood, James K. Oliver Vandergriff, Bradley A. Wilkins, Michaela N. Young.

 

Eighth Grade

“A” Honor Roll

Hannah L. Bloyd, Bethany R. Bordelon, Haylee G. Branum, Martin D. Briones, Meghan P. Childers, Morgan B. Dixon, Amber R. Edmunds, Abigail G. Gage, Omar Barba-Hernandez, Hannah M. Holderby, Logan J. Jurado, Hannah E. Myers, Nathaniel R. Nunn, Angelina R. Pena, Jared L. Perry, Amanda R. Peterson, Caranda S. Prater, Juliana D. Rodriguez, Kylie L. Rowe, Jolie A. Rudisaile, Madison G. Samuelson, Aleksei L. Sisco, Joerayanthony Torres, Bryn M. Vandemark, Jed M. Wagner, Harley P. Walts.

 

“A/B” Honor Roll

Andrew S. Aaron, Karen I. Rodriguez-Armendariz, Kimberly H. Atchley, Hannah E. Barber, Alexis Barrera, Max H. Beckley, Daniel R. Blankenship, Davy R. Bostick, Sarah L. Bramlett, Landry K. Carpenter, Phillip D. Clay, Sarah J. Cook, Hailey M. Crawford, Colton D. Dovers, Kandace A. Duckworth, Johnathan M. Duncan, Spencer A. Earlston, Anna M. Elkins,  Maria E. Espinosa-Garcia, Enrique Espinoza, Annalise C. Ezernack, Nicholas E. Fermin, Cody J. Fojtasek, Karolee Frost, Guillermo Gamez, Cameron M. Gibson, Trey G. Green, Alyssa P. Hall, Majestic L. Head, Juan J. Zuniga-Hernandez, Mariah E. Hernandez, Travis J. Howard, Jadalyn A. Chae Huey, Devin L. Hurtado, Garrett T. Hyde, Garrett A. Jackson, Sierra M. Elizabeth Jenson, Diana M. Juarez, Trent A. Keeney, Darian R. Kelley, Jessy R. Kirk, Jessie J. Laverty, Alexis L. Limon, Christian E. Lopez, Marilee D. Lujan, Priscilla R. Madearis, Marsial N. Mandujano, Carley A. Matsinger, Avery D. McManus, Ethan R. McManus, Rachel K. McWilliams, Brandon Medrano-Luna, Sara E. Melton, Janessa M. Mendoza, Bridgett D. Moore, Katerina E. Ondras, Lazaro Sanchez-Orozco, Marissa N. Overman, McKenna G. Parks, Alyssa N. Parrack, Hank J. Patton, Elise L. Pepper, Sarah R. Petty, Savannah D. Pratt, Annika I. Price, Cynthia T. Ramirez, Emily C. Rhodes, Isaac S. Rivera, Andrea Rodriguez,  Israel O. Salazar, Dohn T. Shell, Areli Silva, Jasmine R. Simpson,  Cheyenne L. Sisk, Caleb A. Strama, Trevor A. Stringer, Kayleigh M. Summitt, Shayley G. Teeter, Rachel B. Torres, Harlie R. Clements-Tovar, Easton T. Turnage, Eric N. Valdez, Bailey M. Vermillion, Angela Villalobos,  Kanyon T. Walker, Savannah J. Welch, Logan E. Wilson, Toni S. Wright.