Return to Headlines

4th Six Weeks

Oak Woods Elementary – 2014-2015

4th Six Weeks Honor Roll

 

First Grade

“A” Honor Roll

Aaron Alexander, Avery Alexander, Ashlynn Andrews, Grace Blevins, Hudson Blevins, Raegan Boling, Bradyn Carpenter, Rigby Clark, Jack Clinkscale, Avery Dunn, Haden Freeman, Robert Hodges, Lily Hoyt, Arianna Jones, Clayton Lankford, Parker McDonald, Jaylyn Miller, Mamie Moore, Patrick Morrison, Madison Neal, Baylor Oliver, Braxton Pugh, Jacob Reagan, Lakelan Riggs, Satvir Sandhu, Miller Schenewark, Gavin Smith, Addysyn Spencer, Hannah Stannell, Jordyn Steward, Lucas Sukampo, Sara Swor, Kenzie Taylor, Justus Tyler, Paisley Walker, William Webb, Reagan Welch.

 

“A/B” Honor Roll

Paden Barina, Julia Bowen, Jackson Caldwell, Jayden Campbell, Azalea Colon, Linda Cortez, Tyler Darrow, Fiona Doss, Jozy Drennan, Byron Durham, Emory Edwards, Ecko Frank, Lillian Gibson, Kynlee Greene, Emily Hernandez Martinez, Texanna Keen, Carleigh Kohls, Jude Lane, Antonio Martinez, Aiden Matherne, Savannah McAlpin, Cyerra Mitchell, Tucker Morrison, Ryan Oglesby, Macie Pike, Presli Pullig, Hayti Richardson, Genavecia Rincon, Sophia Sadberry, Rosemary Shaw, Journey Sistrunk, Trent Smith, Kyle Szermer, Kylie Torres, Jaxson Trapp, Gisselle Umanzor, Colten Whitefield, Sophia Wilson.

 

Second Grade

“A” Honor Roll

Sawyer Barks, Crystalina Bartholomew, Beatrice Biggs, Mattyson Boswell, Caleb Bufkin, Brooklyn Butler, Kaylee Conner, Kaylee Connor, Addison Corley, Sterling Dunagan, Kennedy Gibson, Wilder Gilbreath, Quinn Gregory, Walter Hardin, Owen Hart, Rebekah Higgins, Tristan Huff, Bailey Jones, Quinn King, Owen Kirchner, Aiden Lemens, Beau Martinez, Levi Martinez, Lillian McCoy, Derek McGuire, Myah Mitchell, Cadence Moses, Abigail Ott, Gracie Pae, Savanna Pinksa, Ivy Place, Alexandra Sanders, Addison Shipp, Copper Shipp, Stevie Tettleton, Ana Torres, Jocelyn Trapp, Elizabeth Tuel.

 

“A/B” Honor Roll

Katherine Balderas, Kamron Benitez, Brayden Bleeker, Andrew Bowen, Riley Bunker, Alyssa Carter, Larry Chandler, Taylor Conner, Addison Cowling, Dakota Crow-Holt, Anthony Debello, Aaron Dix, Rebecca Dixon, Zakkary Duque, Kiara Favela, Haley Garcia, Baylee Goodman, Oryon Hebel, Brenden Holley, Reece Hunt, Maren Kesinger, Kade Lockhart, Matthew Miller, Kaitlyn Nickel, Olivia Odom, Sean Pollard, Judah Sistrunk, Kendrick Swain, Savannah Tuel, Jenna Tyus, Kalvin Vann, Mason Vickers, Alexander Villegas, Emili Winkler, Logan Yarborough, Branson Zieger.

 

Third Grade

“A” Honor Roll

Owen Aramburu, Abigail Brown, Rylei Cudd, Jack Damphousse, Camryn Deason, Blake Dennis, Karly Edwards, Julio Estrada, Katelynn Forsyth, Emory Gilbert, Carter Grubbs, Alexander Jones, Samantha Kolenovsky, Kanon Lightfoot, Madison Maxwell, Parker McCully, Emily McGuire, Anthony Mitchell, Katherine Morrison, Reagan Neal, Andrew Nickell, Michael Pullen, Joshua Stannell, Darcy Welch, Reid Wyss.

 

“A/B” Honor Roll

Matthew Andrews, Daniel Benavides, Zoey Byram, Dawson Calhoun, Travis Campbell, Leila Cantrell, Aubriana Chandler, Christian Cuellar, Heidi Dewey, Evan Dockery, Kimber Duncan, Loretta Durham, Owen Easley, Tanner Evans, Valeria Garcia, Ty Gomez, Camryn Goodale, Donald Grimes, Rylee Henthorn, Andrew Higgins, Levi Hinchcliffe, Jeremiah Hinson, E’Leena Hull, Braeden Hunt, Madison Ice, Vincent Johnston, Autumn Jones, Cameron Jones, Alayna Marquez, Guillermo Martinez, Joey Menchaca, Michael Moreno, Graham Moses, Ella Nelson, Rhyan Obina, Caiden Olson, Bryleigh Ortiz, Ivan Perez, Anna Quinn, Kamran Qureshi, Ethan Reagan, Julien Rodriguez, Truitt Rowland, Amber Shoulders, Coltan Sisson, Cooper Sliva, Jordan Smith, Jordan Speck, Miriam Stone, Taylor Waller, Maddison Wilson.

 

Fourth Grade

“A” Honor Roll

Tryniti Barks, Blake Best, Connor Corb, Abigail Franzmathes, Colton Gibson, Winter Gilbreath, Karlee Greene, Logan Hall, Jacob Hill, Hannah Humphrey, Jonathan Jenkins, Emily Lemens, Gavin Logsdon, Ariel Luker, Brooklyn Matzen, Keaton Morrison, Alyvia Ott, Jaden Rodriguez, Enrique Ruiz, Madelynn Sliva, Avery Thomas.

 

“A/B” Honor Roll

Avin Alexander, Ashton Arlington, Drew Barile, Xander Bell, Steven Bonner, Madalyn Brinkley, Nathanael Brundage, Sarah Butler, Joseph Debello, Dayne Dobbs, Dawson Edwards, Diego Fregoso, Abigail Gibson, Amelia Gray, Makenzie Grimes, Alyse Hagar, Ty Hintz, Serinity Maple, Caroline Martin, Lilliana Martin, Delanie McClaran, Natalie Mercer, Anna Moninger, Colton Moore, Stephanie Olea, Audrey Parker, Lily Place, Gibson Webb, Alex Wheeler.

 

Fifth Grade “A” Honor Roll

Alexis Arlington, David Belknap, Alexander Call, Aislyn Hagar, Miles Hopson, Colten Jumper, Corbin King, Kaylee Langer, William Lutgen, Michael Perriello, Rebekah Purser, Sawyer Schenewark, Scout Skaggs, Blyss Smith, Sarah Wilson.

 

“A/B” Honor Roll

Amy Adams, Jenna Anderson, Alexandra Arlington, Hannah Baker, Brock Blanton, Reed Blevins, Jackson Brice, Ethan Clinkscale, Austin Cook, Sydney Dennis, Heather Dewey, Tabitha Frank, Caleb Hall, Malakye Harris, Katlyn Hickey, Jacob Keays, Keaton Lasley, Ashton Lemens, Daniel Lutgen, Evanie Martinez, Connor McDonald, Gaston Montellano, Austin Morgan, Brooks Pearce, Haleigh Pearson, Brady Porter, Madison Purvis, Noah Purvis, Kaleb Saunders, Keegan Smith, Landon Smith, Noah Stembridge, Lillian Welch.