Return to Headlines

3rd Six Weeks

Brawner Intermediate School 2015-2016

3rd Six Weeks Honor Roll

Third Grade

“A” Honor Roll

Micah Barton, Hayden Bradley, Addison Butler, Avery Duncan, Wyatt Green, Gavin Gutierrez, Andres Hernandez, Haley Houghton, Jaiden Kissinger, Jayci Lashley, Mauricio Lopez, Madyson Scruggs

 

“A/B” Honor Roll

Abel Aguado, Sebastian Aguado, Leonel Arriaga, Julio Batista, Itzel Cabrales, Pedro Castaneda, William Christensen, Vanessa Espinosa, Juan Garcia, Maximilliano Garcia, Miriam Garcia, Zaryiah Gomez, Logan Halsey, Brandon Hernandez, Alvin Kindred, Jacob Lively, Brandon Lopez, Rashel Lopez, Derris Mahan, Brissia Martinez, Yadira Martinez, Malynia Miller-Trestain, Dana Morales, Colten Moran, Kaitlyn Morton, Jairo Munoz, Austin Newsome, Randi Owens, Mirsha Peacock, Esmeralda Rios, Talon Roberts, Ayden Robrahn, Topanga Rojo, Mason Rucas, Sergio Sanchez, William Stennett, Noa Stone, Keri Underwood, Aiden Valles, Aiden Vandever, Deysi Villegas, True Walser, Evelyn Watson, Hannah Whitten, Melanie Yanez

 

Fourth Grade

“A” Honor Roll

Manuel Aguado, Rebecca Burch, Mackenzie Calloway, Emerald Cline, Sierra Couden, Dylon Couto, Bethany Decaire, Kiley Dove, Hayden Fletemeyer, Hunter Fletemeyer, Andre Guajardo, Davin Jones, Selina Lin, Mason Longbine, Kaitlyn Mckinney, Olivia Mclain, Valeria Medrano, Kylie Moody, Daniel Patmore, Kalila Perkins, Alexander Rushing, Destinee Salazar, Kelley Sander, Mann Vaghashia

 

“A/B”

Jeanette Aguado, Mercedes Alvarado, Reid Baugh, Olivia Benitez, Aleeyiah Bennington, Bryn Bridges, Bailey Brown, Hunter Burns, Bodie Chastain, Caleb Cox, Wyatt Cox, Haven Deanda, Zaklin Duckworth, Carol Espinosa, Habram Espinosa, Aurora Fisher, Reyli Garcia, Juan Gervacio, Griffin Grawet, Rinor Halili, Mikeal Hecker, Gavin Hensley, Yissel Hernandez, Cristina Hernandez, Valerie Hernandez, Mason Holder, Ty Jones, Zander Kelso, Reese Longbine, Cooper Marcott, Cheyenne Marsh, Angel Martinez, Hunter McMullen, Michelle Melendez, Samantha Mendoza, Samara Morales, Lealah Mraz, Madisyn Nagel, Blake Patterson, Armando Pena, John Priest, Kalyn Prince, Austin Pruett, Kyleigh Pumphrey, Jadon Ramirez, Jesse Ramirez, Jaqueline Rangel, Oliver Reyes, Wyatt Riddle, Lucas Rodriguez, Ayden Rosales, Hunter Salazar, Trinity Streiff, Savannah Thornton, Berenice Tovar, Remi Twigg, Bryson Wann

 

Fifth Grade

“A” Honor Roll

Trinity Benitez, Macie Boyd, Bailee Burenheide, Clayton Christy, Averie Coffman, Taylor Eidson, Carolina Espinosa, Audrey Evans, Scarlette Harkleroad, Annie Hartman, James Hartman, Colton Holland, Christian Jobe, Jordyn Justice, Kaylee Kirkland, Griselda Landa, Cameron Moore, Fhernando Olivares, Amelia Orcutt, Ethan Parkinson, Brack Peacock, Jacob Pepper, Lauren Petty, Alina Porter, Zachary Rushing, Cooper Sanderson, Makai Scott, Bailey Stone, Katherine Sullivan, Toni Underwood, Julia Vargas, Daisy Villafranco, Abaih Wark, Luke Westlake

 

“A/B”

Joaquin Aguado, Xavier Alarcon, Annabelle Albrecht, Efrain Arriaga, Michael Brown, Hailey Burns, David Caceres, Daylen Caldwell, Makenna Carnes, Pheonix Clark, Alan Davila, Derek Duplessis, Kyndall Ecord, Austin Elswick, Kaitlyn Esquer, Erika Estrada, Anna Garcia, Joshua Garcia, Austin Gatewood, Chandler Griffin, Amy Hernandez, Aylin Hernandez, Mario Hernandez, Sebastien James, Jordan Jumper, Reagan Kinser, Bayleigh Kostman, Alexis Lively, Brody Marcott, Marisella Martinez, Brooklyn Matzen, Braden McGowan, Klara Melendez, Brayson Mendoza, Ryan Montgomery, Gabriel Moore, Claudia Morales, Daphne Morales, Tyler Overman, Logan Patterson, Kylee Pool, Destany Pumphrey, Jacob Rasmussen, Daniel Rodriguez, Sarahi Rodriguez, Megan Rubio, Yahir Salinas, Refugio Sanchez, Bayleigh Sappington, Burgen Simpson, Maycee Slatten, Mary-madison Smith, William Smith