Return to Headlines

4th Six Weeks

Brawner Intermediate School 2015-2016

4TH Six Weeks Honor Roll

Third Grade

 

“A” Honor Roll

Sebastian Aguado, Hayden Bradley, Addison Butler, Pedro Castaneda, Coslow Kasey, Maximilliano Garcia, Gavin Gutierrez, Randi Owens, Vitthalpura Pooja, Melanie Yanez

 

“A/B” Honor Roll

Abel Aguado, Leonel Arriaga, Micah Barton, Julio Batista, Vincent Brock, Robert Caldwell, William Christensen, Vanessa D’Angelo, Avery Duncan, Aleecia Edwards, Vanessa Espinosa, Brayden Freeman, Lizbeth Gamez, Miriam Garcia, Wyatt Green, Hunter Griffin, Andres Hernandez, Brandon Hernandez, Nhat Hoang, Hailey Houghton, Alvin Kindred, Jaiden Kissinger, Jayci Lashley, Dareysi Leal, Jacob Lively, Brandon Lopez, Brissia Martinez, Yadira Martinez, Malynia Miller-Trestain, Dana Morales, Kaitlyn Morton, Jairo Munoz, Austin Newsome, Kaitlyn Nickel, Dakota Pridemore, Luis Ramirez-Ortiz, Esmeralda Rios, Talon Roberts, Mason Rucas, Sergio Sanchez, Madyson Scruggs, William Stennett, Keri Underwood, Aiden Valles, Aiden Vandever, Deysi Villegas, Evelyn Watson, Faith West, Hannah Whitten,

 

Fourth Grade

 

“A” Honor Roll

Hailey Blair, Bailey Brown, Mackenzie Calloway, Sierra Couden, Dylon Couto, Kiley Dove, Reyli Garcia, Davin Jones, Olivia Mclain, Mann Vaghashia

 

“A/B”

Jeanette Aguado, Manuel Aguado Mercedes Alvarado, Olivia Benitez, Aleeyiah Bennington, Jovi Booth, Rebecca Burch, Bodie Chastain, Emerald Cline, Wyatt Cox, Bethany Decaire, Haven Deanda, Zaklin Duckworth, Carol Espinosa, Habram Espinosa, Aurora Fisher, Hayden Fletemeyer, Hunter Fletemeyer, Juliana Garcia, Griffin Grawet, Andre Guajardo, Hailey Hensley, Yissel Hernandez, Cristina Hernandez, Valerie Hernandez, Mason Holder, Triston Imel, Ty Jones, Tyler Linsenmann, Cooper Marcott, Angel Martinez, Kaitlyn Mckinney, Hunter Mcmullen, Valeria Medrano, Kylie Moody, Lealah Mraz, Daniel Patmore, Madisyn Nagel, Blake Patterson, Armando Pena, Kalila Perkins, John Priest, Kalyn Prince, Austin Pruett, Kyleigh Pumphrey, Jadon Ramirez, Jesse Ramirez, Jaqueline Rangel, Oliver Reyes, Lucas Rodriguez, Alexander Rushing, Destinee Salazar, Kelley Sanders, Savanna Seeton, Trinity Streiff, Savannah Thornton, Berenice Tovar, Bryson Wann

 

Fifth Grade

 

“A” Honor Roll

Trinity Benitez, Macie Boyd, Bailee Burenheide, Daylen Caldwell, Clayton Christy, Averie Coffman, Taylor Eidson, Audrey Evans, Scarlette Harkleroad, Annie Hartman, James Hartman, Christian Jobe, Jordyn Justice, Kaylee Kirkland, Amelia Orcutt, Ethan Parkinson, Brack Peacock, Jacob Pepper, Alina Porter, Jacob Rasmussen, Cooper Sanderson, Makai Scott, Bailey Stone, Toni Underwood, Julia Vargas, Abaih Wark, Luke Westlake

 

“A/B”

Joaquin Aguado, Annabelle Albrecht, Efrain Arriaga, Leslie Barajas, Wyatt Bingham, Michael Brown, Hailey Burns, David Caceres, Makenna Carnes, Pheonix Clark, Alan Davila, Derek Duplessis, Kyndall Ecord, Austin Elswick, Carolina Espinosa, Erika Estrada, Anna Garcia, Austin Gatewood, Chandler Griffin, Erion Halili, Julissa Hernandez, Aylin Hernandez, Mario Hernandez, Sebastien James, Jordan Jumper, Reagan Kinser, Bayleigh Kostman, Griselda Landa, Brody Marcott, Brooklyn Matzen, Brayson Mendoza, Cameron Moore, Claudia Morales, Daphne Morales, Seven Nelson, Palma Norwood, Fhernando Olivares, Lucky Pena, Lauren Petty,  Kylee Pool, Destany Pumphrey, Oscar Rodriguez Daniel Rodriguez, Megan Rubio, Zachary Rushing, Yahir Salinas, Refugio Sanchez, Bayleigh Sappington, Burgen Simpson, Maycee Slatten, Mary-madison Smith, Katherine Sullivan, Kenya Vielma, Daisy Villafranco, Brady Whitney