Return to Headlines

5th Six Weeks

Granbury Middle School 2016-2017

Honor Roll

5th   Six-Week Honor Roll

 

Sixth Grade

“A” Honor Roll

Hannah G. Adkins, Jeremiah S. Bankston, Carly P. Barton, Trinity P. Benitez, Macie K. Boyd, Phoenix M. Clark,  Averie E. Coffman, Benjamin R. Davis, Eric M. Dean, Chad D. Flatt, William B. Greenwalt, Erion Halili,  Scarlette A. Harkleroad, Aedan R. Jackson,  Kaylee S. Kirkland, Kayzee J. Martin, Fhernando Olivares,  Ethan J. Parkinson, Alina M. Porter, Jacob t. Rasmussen, Madison M. Rogers, Alexa Sandie G. Salubre, Refugio A. Sanchez, Rayleigh B. Sappington, Makai Bryan K. Scott, Ezekiel A. Shaum, Kaitlyn A. Smith, Saphyre E. Sneed, Austin William D. Taylor, Krizln Zella D. Van Patten, Julia I. Vargas-Maldonado, Abiah J. Wark, Ava J. Williamson.

 

“A/B” Honor Roll

Joaquin L. Aguado-Espinosa, Christopher A. Almaguer, Christopher M. Beaver, Ashton C. Brown, Christopher D. Bullington, Bailee M. Burenheide, Hailey N. Burns, Makenna E. Carnes, Avery N. Casper, Angela I. Castruita, Carson P. Cooper, Marisol Coronilla, Alan O. Davila, Mateo J. Douglas, Carolina Espinosa-Garcia, Gustavo D. Espinoza, Jennifer Espinoza, Audrey L. Evans, Gabrielle J. Fulcher, Alexander Jon-D. Harris, Colton L. Holland, Autumn D. Holmes, Hunter A. Horn, Gillian N. Irish, Ashley Jimenez, Christian M. Jobe, Jordyn E. Justice, Orion Alexander S. Kilburn, Stephen W. Kirchner, Natalie Audra-R. Knapp, William R. Lem, Isaac Maldonado, Jose D. Mancinas, Marjorie A. McKannan, Emily F. Miller, Claudia C. Morales, Sarah J. Nelson,  Seven M. Nelson, Gregory D. Occhipinti, Stephanie Olea, Brack B. Peacock,  Ryan L. Pedigo, Haley C. Pennock,  Jacob L. Pepper, Lauren A. Petty, Kylee N. Pool, Mayson C. Pool, Destany P. Pumphrey, Daniel I. Rodriguez, Gael Rodriguez, Victoria Z. Rodriguez, Megan R. Rubio, Donald G. Seymore, Matthew B. Shute,  Burgen D. Simpson, Maycee Leigh R. Slatten, Cameron M. Danielle Spurlock,  Bailey L. Stone, Naiya A. Stone, Jaden L. Stover, Jesus A. Tovar, Caileigh R. Underwood,  Kenya L. Vielma-Moreno, Daisy Villafranco, Macie R. White, Gene D. Williams.

 

Seventh Grade

“A” Honor Roll

Bailee R. Armstrong, Alicia M. Barber, Kaylee A. Black, William P. Bradley, Clara A. Cason, Caylin E. Damron, Lillie D. Davis, Van A. Franco, Andi Halili, McKenzie M. Hamilton, Reese E. Holmgreen, Kenlee J. Hubble, Wesleigh R. Hyatt, Jorge L. Jaramillo, Lorraine F. Johns De-La Garza, Daniela G. Olivares, Tyler S. Peterson, Brittany D. Proctor, Abbie N. Pruett, Fernando J. Puente.

 

 “A/B” Honor Roll

Tiffany M. Bacon, Haley D. Bandy, Aria Y. Brock, Johnathon S. Brown, Robert D. Brown, Ian I. Castruita, Rocsana Chavarria -Tovar, Bryce Alex L. Davenport, Adyson C. Earlston, Casen R. Gentry, Charity R. Griffin, Rhys L. Hall, Mykeil L. Harris, Emma G. Hart, Nadia Hernandez, Erick Hernandez-Hernandez, Madison L. Hidalgo, Daniel A. Hinojosa, Abigail R. Johnson, Nathan B. Lambert, Kaitlyn R. Lee, Casen D. Martin, Christopher H. Martinez, Jaime Martinez, Lillian K. Mashburn, Cassidee S. McGinnis , Chandler C. Moore, Georgia G. Myers, Caitlyn S. Nagel, Kyia D. Nichols,  Kaylee R. Nowlin,  Isaac E. O’Neal, Zachary T. Payne, Madeline S. Phillips, Israel Ramirez, Julian A. Ramirez, Rafael R. Revilla, Oscar Reyes-Mendoza, Elijah F. Riggio, Erick Robles, Andre M. Rocha, Jorge E. Rodriguez-Aldape, Aslynn L. Ruby, Valeria Sandoval, Mikel Cole K. Scott, Christian A. Sells, Maci E. Smith, MacKenzie M. Smith, Luke B. Stettler, Jordyn D. Stevens, Gavin J. Sylvester, Heriberto E. Tovar, Collin J. Valentine, Makailey M. Vargas, Andres A. Vega, Reese C. Villarreal, Wyatt M. Walters, Sarah Nicole L. Westbrook, Mercy A. Wood, Katelynne L. Wren, Montana H. York.                

 

Eighth Grade

“A” Honor Roll

La’Nyhia N. Andrews, Cade C. Barnes, Joshua R. Beaver, Hannah M. Branum, Emma K. Cheyne, Alison G. Cooper, Natalie J. Dovers, Jadee N. Drum, Anna B. Ellis, Nathan F. Gibson, Adam J. Gomez, Katy M. Hall, Luis J. Hernandez-Zuniga, Lucas V. Hernandez, Aubrey R. Kirby, Jennifer G. Martinez, Lillian C. Myers, Kaci N. Owens, Travis R. Pedigo, Blake J. Wann, Jackson G. Watson, Kaylee L. Williams.

 

 

“A/B” Honor Roll

 Jacob M. Bates, Lizbeth C. Becerra, Phoebe S. Beckley, Hailey B. Bullock, Cheyanne A. Burcham, Camryn B. Carnes, Nadia E. Clawson, Justin R. Collins, Mayra L. Coronilla, Savana R. Cruz, Daniel E. D’Souza, Haley R. Echols, John R. Elkins, Tyler C. Ellis, Oliver D. Jesus Espinosa-Garcia, Jorge Espinoza, Darrius M. Evans, Christian P. Fawley, Richard D. Flatt, Abigail A. Fulcher, Mayela Garcia, Chase G. Guzman, Ashley N. Hall, Kendrick A. Hall, John A. Holt, Calib A. Jones, Jose J. Juarez, Grayson S. King, Zachary W. Kinsfather, Johnny J. Kirk, Grant T. Kirkland, Hailey L. Lavan,  Lareina N. Lett, Garrett D. Lewis, Kadin A. Lopez, Seth D. Lutz, Nicholas S. Mayberry, Daisy J. Melendez, Dominick Morales, Hector D. Morales, Angel S. Mosco, Kaylee S. Murphy, Maegan R. Neagle, Hannah E. Newton, Elizabeth P. Pengelly, Riley C. Pickett, Nicholas D. Ramirez, Jessica R. Rhyne, Maci K. Riddle, Gabriella P. Riggio, Jaydin N. Riley, David N. Rodriguez-Prelipcean, Daniel Rodriguez, Lizet Rodriguez, Blake Rodriquez, Donovan A. Rodriquez, Michael B. Ross, Lillian T. Rubio, Margarita Sandoval, Barley D. Santana, Trinity J. Scheller, Cory G. Shepard, Georgia F. Sims, Peyton H. Smith, Anthony B. Spiers, Payton R. Stetler, Crystalangelie Torres, Joanna L. Torrez, Maria E. Vega-Sanchez, Cordell H. Veliz, Julian Villalobos, Jayden K. Wallin, Becca K. Wilson, Lauren R. Wilson, Roman Z. Ybarra, Alexis L. Young.