Return to Headlines

2nd Six Weeks

Brawner Intermediate School 2016-2017

2nd   Six-Week Honor Roll

 

 

Third Grade

“A” Honor Roll

Kaden Adams, Cody Allen, Nora Asante-Wiredu, Ella Aubrey Bradford, Addali Batey, Lilyana Bowen, Janae Brewer, Kylee Brown, Remi Chastain, Trace Coker, Trevin Coker, Jennifer Espinoza Rangel, Joshua Evans, Dominik Galicia, Lilah Gatewood, Aaron Gomez, Chloe Gutierrez, Kaylee Jackson, Preston Kirkland, Colt Kitching, Emori Murphey, Christine Myrick, Aaren Oredson, Gage Pearce, Axel Ramos Lemus, Nathaniel Rocha, Preston Swink, Skyann Turner, Aubrey Ward

 

“A/B” Honor Roll

Karla Aguado, Brooklyn Baker, Evan Baldridge, Trenton Childers, Phoenix Clifton, Ayden Cook, Shane Cook, Braidyn Creecy, Tyler Darrow, Estrella Davalos, Clayton Davis, Arianisa Deming, Jasmin Dominguez, Dyaine Dunlap, Asa English, Sebastian Espinosa, Emma Espinoza, Katelyn Ferguson, Isai Garcia, Nathanial Gast, Bralie Graves, Marcus Hadaway, Treven Harrod, Jissel Hernandez, Lizett Herrera, Emma Hill, Mia Huerta, Caroline Jobe, Abigail Jones, Miranda Juarez, Justice Kirk, Alejandra Landa, Kyleigh Ledesma, Hulda Lin, Ryleigh Mccann, Kathryn Moore, Alexsandro Morales, Wyatt Mraz, Kai Newton, Raelyn O'Dell, Ayden Parkinson, David Patmore, Joselyn Pedraza Sierra, Joseph Perkins, Savannah Richards, Degan Rodriguez, Jesus Ruiz, Paloma Sandoval, Devon Slaughter, Presley Thomas, Kimberly Torres, Mason Toth, Brandon Tovar, Judah Turner, Cameron Ward, Lauren Wilson, Madison Wilson, Isabelle Zapata

 

Fourth Grade

“A” Honor Roll

Abel Aguado Espinosa, Sebastian Aguado-Espinosa, Julio Batista, Hayden Bradley, Vincent Brock, Addison Butler, Robert Caldwell, Pedro Castaneda, Karen Coronilla, Hailey Crider, Avery Duncan, Vanessa Espinosa, Benjamin Gast, Gavin Gutierrez, Jaiden Kissinger, Joseph Krzeminski, Jayci Lashley, Dareysi Leal, Mauricio Lopez, Dana Morales, Randi Owens, Dakota Pridemore, Ayden Robrahn, Baron Rodriguez Escalon, Mason Rucas, Gavin Smith, William Stennett, Pooja Vitthalpura, Melanie Yanez

 

“A/B” Honor Roll

Kevin Aguado Espinosa, Ryan Arnett, Leonel Arriaga, Micah Barton, Nathan Beltran-Hulett, Masen Brafford, Carter Campbell, Camila Campos, Leandro Chavarria, Kacey Coslow, Jaylea Crouch, Axel Davila, Allison Dutrow, Aleecia Edwards, Barbara Espinosa, Mariamme Espinosa, Braydon Freeman, Fernando Garcia, Maximiliano Garcia, Miriam Garcia, Ricardo Garcia, Wyatt Green, Hunter Griffin, Logan Halsey, Andres Hernandez, Brandon Hernandez, Evelyn Hernandez, Rodolfo Hernandez, Nhat Hoang, Haley Houghton, Sofia Juarez, Blake Kemp, Zackary Lambert, Emma Lanham, Emma Lavan, Jacob Lively, Rashel Lopez, Derris Mahan, Brissia Martinez, Yadira Martinez, Tomas Mendoza, Malynia Miller-Trestain, Kaitlyn Morton, Jairo Munoz, Austin Newsom, Kaitlyn Nickel, Abigail Petty, Wei Piao, Hannah Ramirez, Jonathan Ramirez, Luis Ramirez-Ortiz, Benjamin Reynolds, Esmeralda Rios, Talon Roberts, Isabella Rodriguez, Miguel Rodriguez, Tapanga Rojo, Sharai Rosas, Sergio Sanchez, Mackenzie Scott, Madyson Scruggs, Daniel Silva, Jania Silva, Delaney Stidham, Bryson Tanner, Conner Tapp, Jazlynn Torres, Wacy Turner, Aiden Valles, Aiden Vandever, Virginia Vargas, True Walser, Evelyn Watson, Noah Whitton

 

 

 

 

 

Fifth Grade

“A” Honor Roll

Manuel Aguado, Mackenzie Callaway, Bodie Chastain, Emerald Cline, Dylon Couto, Bethany Decaire, Carol Espinosa Tovar, Hayden Fletemeyer, Hunter Fletemeyer, Reyli Garcia, Juan Gervacio Coronilla, Trevor Granger, Andre Guajardo, Rinor Halili, Mikeal Hecker, Yissel Hernandez Sanchez, Selina Lin, Laelah Mraz, Ayden Oredson, Daniel Patmore, Kalila Perkins, Kyleigh Pumphrey, Jadon Ramirez, Jaqueline Rangel Gomez, Alexander Rushing, Alora Saavedra, Kelley Sanders, Savanah Thornton, Mann Vaghashia, Bryson Wann

 

“A/B” Honor Roll

Jeanette Aguado, Natalie Barajas, Reid Baugh, Leland Becker, Olivia Benitez, Aleeyiah Bennington, Roger Booker, Jovi Booth, Bryn Bridges, Shelby Bright, Bailey Brown, Hunter Burns, Edwin Cortes, Sierra Couden, Wyatt Cox, Haven Deanda, Tegan Dobs, Kiley Dove, Habram Espinosa, Juliana Garcia, Joseph Gilbert-Foster, Daphne Graves, Griffen Grawet, Jayden Hamilton, Hailey Hensley, Cristina Hernandez, Valerie Hernandez, Mason Holder, Triston Imel, Davin Jones, Ty Jones, Issac Llamas, Cooper Marcott, Madison Markwell, Cheyenne Marsh, Angel Martinez, Fernanda Martinez, Faith Mcginnis, Hunter Mcmullen, Valeria Medrano, Kaelyn Melendez, Michelle Melendez, Samantha Mendoza, Andrea Morales Arce, Samara Morales, Judah Morgan, Madisyn Nagel, Blythe Ogburn, Austen Oredson, Mieke Parish, Blake Patterson, John Priest, Kalyn Prince, Austin Pruett, Joshua Quintero, Jesse Ramirez, Victoria Resendez, Oliver Reyes Mendoza, Wyatt Riddle, Angelina Rodriquez, Ayden Rosales, Hunter Salazar, Savanna Seeton, Trinity Streiff, Reldy Thornburg, Berenice Tovar Hernandez, Jose Trujillo Espinoza, Reese Trumble, Braeden Whitton, Lillian Willingham