Return to Headlines

3rd Six Weeks

Oak Woods Elementary – 2016-2017

3rd Six Weeks Honor Roll

 

First Grade

“A” Honor Roll

Giovanni Alcantar, Graciela Argueta, Juan Arteaga, Brynlie Baker, Makayla Blackwell, Caden Campbell, Reese Corley, Caiden Crites, Bradley Dunn, Brylee Ferguson, Laney Gibson, Kindall Goodale, Dash Greenway, Hunter Hibbard, Justin Jones, Elyse Lemens, Andrew Moore, Hennessy Nolle, Ashley Olea, Mailey Oliver, Jacob Paul, Kaitlynn Porter, Payton Preston, Georgia Prince, Kaitlyn Rose, Kevin Ruiz, Bailey Stone, RJ Zeller.

 

“A/B” Honor Roll

Samuel Baker, Ashlee Bradford, Lilly Bruner, Nicholas D’Angelo, Thomas Garcia, Dylan Gibson, Katie Gomez, Nicholas Gutierrez, Eli Hinchcliffe, Wyatt Hinchcliffe, Colten King, Landyn Krueger, Ashlynn Ledesma, Cash Marcucci, Lexi Martin, Tyler McAlpin, Justin McKinney, Alder Morales, Ali Ott, Chevy Rasco, Makayla Sadberry, Tommy Sebastian, Mason Sliva, Rhett Wyss.

 

Second Grade

“A” Honor Roll

Aubrey Adre, Brennan Barrett, Cade Bufkin, Blake Burcie, Bryson Carlock, Ian Drummer, Zoey Dunagan, Hayden Dunn, Cheyanne Forrester, Taylor Gastring, Jaxxon Gonzales-Montoya, Harley Gossett, Boston Gregory, Jayci Hart, Andrew Haverlah, Joylynn Johnson, Collier King, Cris Krantz, Rayleigh Langdon, Levi Logsdon, Miley Maxwell, Lucas Mills, Emily Mitchell, Carson Morgan, Lauren Mosakowski, Larin Oliver, Ryder Papasan, Nolan Porter, Lane Purser, Julian Reyes, Reina Rosas, Dildy Smith, Gavin Somers, Jennifer Swor, Ben Torres, Samuel Valadez, Joshua Welch, Addison Welden, Carmen Wright.

 

“A/B” Honor Roll

Angel Anaya Reyes, Auran Baker, Mylia Bartholomew, Carson Clark, Marcus Clark, Andrew DeBello, Breylon Dyess, Christopher Escobedo, Dusty Evans, Leland Evans, Hunter Fugitt, Paige Glenn, Isabella Gonzalez, Joe Grimes, Dakota Hibbard, Nora Jones, Sarah Kolenovsky, Landrie Maloney, Maddie McMullen, Payton Miller, Ten Bears Misiano, Ethan Norris, Maiden O’Hare, Cristian Ramirez Santos, Kayden Roberts, Eli Rouse, Sean Saavedra, Braxtyn Schultz, Aubree Sebastian, Skylee Smith, Baylee Starr, Mark Trevino, Alice Webster-Alfaro.

 

Third Grade

“A” Honor Roll

Ashlynn Andrews, Grace Blevins, Raegan Boling, Brady Carpenter, Jack Clinkscale, Haden Freeman, Nicole Gibson, Emily Hernandez Martinez, Taylor Jackson, Patricia Lasley, Addison Mahan, Aiden Matherne, Savannah McAlpin, Parker McDonald, Asher Middleton, Jaylyn Miller, Mamie Moore, Patrick Morrison, Madison Neal, Baylor Oliver, Alexis Peer, Ruth Power, Veci Rincon, Miller Schenewark, Caden Sudderth, Lucas Sukampo, Paisley Walker, Will Webb, Reagan Welch.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“A/B” Honor Roll

Aaron Alexander, Avery Alexander, Christian Allen, Unique Baker, Kaden Bearden, Haidyn Bellah, Hudson Blevins, Cannon Bryant, Conaghey Carey, Linda Cortez, Avery Dunn, Lillian Gibson, Jagger Gonzales-Montoya, Emma Gossett, Kynlee Greene, Jaciel Guerrero, Abigail Hall, Kaleb Johnston, Tyler King, Carleigh Kohls, Jude Lane, Garrett Martin, Charizma Meador, Nehemiah Mendoza, Dariel Morales, Tucker Morrison, Macie Pike, Darrell Rich, Satvir Sandhu, Rosemary Shaw, Jayden Shepard, Evan Smitherman, Addysyn Spencer, Hannah Stannell, Jordyn Steward, Sara Swor, Kyle Szermer, Kenzie Taylor, Kylie Torres, Jaxson Trapp, Justus Tyler, Zander Wamsley, Zoey Wamsley, Colten Whitefield, Sophia Wilson, Caden Winters, Addison Zieger.

 

Fourth Grade

“A” Honor Roll

Caleb Bufkin, Larry Chandler, Kaylee Conner, Kaylee Connor, Addison Corley, Addison Cowling, Anthony DeBello, Sterling Dunagan, Kennedy Gibson, Wilder Gilbreath, Ronnie Graves, Rebekah Higgins, Reece Hunt, Quinn King, Cameron Magat, Beau Martinez, Allyson McCabe, Abigail Ott, Savanna Pinksa, Addison Shipp, Cooper Shipp, Jake Stone, Cristi Torres.

 

“A/B” Honor Roll

Crystalina Bartholomew, Halle Carr, Aylssa Contreras, Kiara Favela, Haley Garcia, Baylee Goodman, Chase Gossett, Quinn Gregory, Alyssa Haltom, Wesley Hardin, Rallen Harris, Oryon Hebel, Tristan Huff, Bailey Jones, Kailey Landgren, Aiden Lemens, Levi Martinez, Lillian McCoy, Matthew Miller, Ivy Place, Denna Swinford, Stevie Tettleton, Gavin Torres, Jocelyn Trapp, Jenna Tyus, Kalvin Vann, Kennedy Wells, Noah Whitton, Tina Wilson-Basham, Emili Winkler, Logan Yarborough, Branson Zieger.

 

Fifth Grade

“A” Honor Roll

Owen Aramburu, Preslei Burns, Heidi Dewey, Karly Edwards, Emory Gilbert, Carter Grubbs, Kanon Lightfoot, Katelyn Mauldin, Madison Maxwell, Anthony Mitchell, Graham Moses, Reagan Neal, Kameron Wells, Reid Wyss.

 

“A/B” Honor Roll

Caleb Andrews, Wayne Baker, Trinity Blackwell, Daniel Castillo, Aubriana Chandler, Jack Damphousse, Blake Dennis, Loretta Durham, Judd Dygert, Owen Easley, Jace Freeman, Ty Gomez, Andrew Higgins, Levi Hinchcliffe, Braeden Hunt, Madison Ice, Aiden Jordan, Samantha Kolenovsky, Parker McCully, Kaitlyn McKinney, Katherine Morrison, Bryleigh Ortiz, Landon Portwood, Anna Quinn, Ty Seybert, Amber Shoulders, Cooper Sliva, Joshua Stannell, Kylee Upchurch, Taylor Waller, Darcy Welch, Braeden Whitton.