Return to Headlines

3rd Six Weeks

 Granbury Middle School 2017-2018

Honor Roll

              3rd Six-Week Honor Roll

 

 

Sixth Grade

“A” Honor Roll

Brooklyn N. Bennett, Peyton M. Bills, Raimee L. Boren, Lesly Briones, MacKenzie R. Callaway, Hudson R. Cooper, Natalie C. Cromwell, Lauren R. Franco, Andre N. Guajardo, Mason J. Holder, Silas L. Hughes, Riley R. Morris, Noe L. Puente, Jaqueline Rangel- Gomez, Makenna J. Riley, Kelley Dakota R. Sanders, Braden J. Seaborn .

 

 “A/B” Honor Roll

Jeanette Aguado, Shaylee V. Asher, Derek T. Banton, Jared W. Bearden, Olivia L. Benitez, Oscar L. Bishop, Sarah E. Boyd, Shelby E. Bright, Kadyn M. Cain, Bodie A. Chastain, Caleb J. Childers, Katie S. Childs, Emerald G. Cline, Hayden A. Collins, Shane A. Coulson, Dylon R. Couto, Wyatt L. Cox, Jace A. Cruz, Natalie M. Davis, Haven E. Deanda, Trace M. Deaton, Layla N. Escatel, Carol M. Espinosa-Tovar, Gustavo I. Espinosa, Zoey M. Fincher, Reyli A. Garcia, Autumn R. Godfrey, Amanda J. Greene, Daniela I. Gutierrez, Noellie D. Gutierrez, Christian L. Haley, Mikeal L. Hecker, Hailey Hensley, Yissel A. Hernandez-Sanchez, Bryan Hernandez, Valerie A. Hernandez, Marissa G. Holbrook, Jeffery W. Hunsinger, Davin I. Jones, Ty M. Jones, Karlee Y. Kendall, Kyler D. Littlepage, Erica D. Lopez, Cooper J. Marcott, Lailoni N. Martinez, Sydney A. McDowell, Faith D. McGinnis, Cadince N. McGrath, Valeria A. Medrano, Kaelyn A. Melendez, Michelle R. Melendez, Abram C. Mims, Samara Morales, Judah D. Morgan, Laelah B. Mraz, Alizabeth L. Nickel, Silas D. Odom, Ayden W. Oredson, Armando Pena, Kalila J. Perkins, Kalyn J. Prince, Austin C. Pruett, Paul J. Rhyne, Wyatt R. Riddle, Natalie N. Rodriguez, Ayden M. Rosales, Alexander Edwin T. Rushing, Carli N. Saldivar, Roselynn M. Sly, Eva G. Smith, Brando G. Solis, Thomas O. Sorelle, Trinity O. Streiff, Allyson BV. Stringer, Jay E. Swiger, Preston D. Thompson, Savanah R. Thornton, Berenice Tovar-Hernandez, Alexander J. Vargas, Isabella V. Vazquez, Bryson M. Wann, Haley N. White, Makenzie C. Wilson, Zoe K. Wyant, Zayden Lee W. Yates .

 

Seventh Grade

“A” Honor Roll

Jeremiah S. Bankston, Bailee M. Burenheide, Averie E. Coffman, Chad D. Flatt, Logan G. Fuller, Gillian N. Irish, Jordyn E. Justice,  Kaylee S. Kirkland, Natalie Audre-R. Knapp, Kayzee J. Martin, Fhernando Olivares, Ethan J. Parkinson, Alina M. Porter, Jacob T. Rasmussen, Makai Bryan K. Scott, Donald G. Seymore, Ezekiel A. Shaum, Kaitlyn A. Smith, Saphyre E. Sneed, Bailey L. Stone, Caileigh R. Underwood, Krizln Zella D. Van Patten, Julia I. Vargas-Maldonado, Abiah J. Wark, Gene D. Williams, Ava J. Williamson.

 

 “A/B” Honor Roll

Hannah G. Adkins, Joaquin L. Aguado-Espinosa, Carly P. Barton, Christopher M. Beaver, Trinity P. Benitez, Macie K. Boyd, Annabelle M. Boyes, Ashton C. Brown, Bailey D. Burcham, Hailey N. Burns, Madison G. Butler, David A. Caceres, Daylen B. Caldwell, Alyssa F. Callaham, Makenna E. Carnes, Avery N. Casper, Angela I. Castruita, Phoenix M. Clark, Carson P. Cooper, Marisol Coronilla, Mateo J. Douglas, Derek C. Duplessis, Carolina Espinosa-Garcia, Jennifer Espinoza, Audrey L. Evans, Gabrielle J. Fulcher, William B. Greenwalt, Chandler R. Griffin, Erion Halili, Dylan J. Hallmark, Scarlette A. Harkleroad, Amy S. Hernandez, Aylin Hernandez, Michael G. Holbrook, Laila M. James, Trinity D. James, Ashley Jimenez, Christian M. Jobe, Darrell T. Kendall, Orion Alexander S. Kilburn, Stephen W. Kirchner, Cory M. Lander, William R. Lem, Isaac Maldonado, Perla S. Martinez, Shailee T. McCrory, Marjorie A. McKannan, Klara I. Melendez, Emily F. Miller, Logan A. Moltz, Claudia C. Morales, Logan I. Morgan, Seven M. Nelson, Hayden D. Newton, Arwen I. Eowyn Ochoa, Stephanie Olea, Brack B. Peacock, Ryan L. Pedigo, Haley C. Pennock, Jacob L. Pepper, Lauren A. Petty, Kylee N. Pool, Mayson C. Pool, Daniel I. Rodriguez, Victoria Z. Rodriguez, Madison M. Rogers, Megan R. Rubio, Emilio S. Salazar, Alexa Sandie G. Salubre, Refugio A. Sanchez, Shelby G. Sanders, Bayleigh B. Sappington, Matthew B. Shute, Burgen D. Simpson, Maycee L. Rae Slatten, Naiya A. Stone, Jaden L. Stover, Katherine M. Sullivan, Austin W. David Taylor, Kenya L. Vielma Moreno, Daisy Villafranco, Jonathan Villalobos, Kayleigh A. Wadsworth, Macie R. White.

 

Eighth Grade

“A” Honor Roll

 Alicia M. Barber, Kaylee A. Black, Wyatt G. Bowers, William P. Bradley, Ian I. Castruita, Caylin E. Damron, Van A. Franco, Andi Halili, McKenzie M. Hamilton, Reese E. Holmgreen, Kenlee J. Hubble, Lorraine F. Johns De-La Garza, Cassidee S. McGinnis, Chandler C. Moore, Kaylee R. Nowlin, Isaac E. O’Neal, Tyler S. Peterson, Brittany D. Proctor, Abbie N. Pruett, Fernando J. Puente, Elijah F. Riggio, Isabella G. Sorelle, Jordyn D. Stevens, Autumn G. Whitton, Katelynne L. Wren.

 

 

 

 

 

“A/B” Honor Roll

 Bailee R. Armstrong, Dylan N. Baldridge, Haley D. Bandy, Hunter D. Bright, Clara A. Cason, Aryane Q. Clark, Chandler C. Conley, Brandon M. Davis, Lillie D. Davis, Tye M. Foster, Sierra A. Frank, Dominik W. Frost, Carolina Garcia, Casen R. Gentry, Rhys L. Hall, Grady W. Harmon, Emma G. Hart, Yulisa Hernandez-Espinosa, Luis A. Hernandez, Nadia Hernandez, Madison L. Hidalgo, Daniel A. Hinojosa, Sarah E. Hunsinger, Jorge L. Jaramillo, Dustin C. Jones, Emily L. Juarez, Nathan B. Lambert, Valerie G. Lamont, Elizabeth Eva M. Landrum, Baileigh N. Laney, Kaitlyn R. Lee, Mason W. Light, Casen D. Martin, Cristobal Martinez, Jennifer Martinez, Kalleigh N. Mead, Lorena L. Monzon, Samara Christine S. Moore, Jayden D. Moorman, Georgia G. Myers, Daniela G. Olivares, Nina E. Parker, Emily E. Pyle, Israel Ramirez, Dezarae I. Rios, Aslynn L. Ruby, Viviana Sandoval, Christian A. Sells, Mackenzie M. Smith, Madeline K. Sorelle, Luke B. Stettler, Gavin J. Sylvester, Heriberto E. Tovar, Ariel N. Townsend, Collin J. Valentine, Makailey M. Vargas, Wyatt M. Walters, Sarah Nicole L. Westbrook, Jazmine L. Witeczek .