Return to Headlines

4th Six Weeks

Granbury Middle School 2017-2018

4th Six Weeks Honor Roll

             

 

 

Sixth Grade

“A” Honor Roll

Brooklyn N. Bennett, Peyton M. Bills, Lesly Briones, MacKenzie R. Callaway, Bodie A. Chastain, Hudson R. Cooper, Dylon R. Couto, Andre N. Guajardo, Silas L. Hughes, Lois M. McKannan, Judah D. Morgan, Riley R. Morris, Noe L. Puente, Kelley Dakota R. Sanders, Isabella V. Vazquez, Haley N. White.

 

“A/B” Honor Roll

Savanna N. Bandy, Olivia L. Benitez, Oscar L. Bishop, Raimee L. Boren, Sarah E. Boyd, Shelby E. Bright, James D. Burgett, Joshua D. Carlin, Abbigail R. Catron, Caleb J. Childers, Katie S. Childs, Hayden A. Collins, Shane A. Coulson, Wyatt L. Cox, Natalie C. Cromwell, Jace A. Cruz, Julia A. Czernik, Natalie M. Davis, Haven E. Deanda, Brenden Miguel L. Diaz, Gustavo I. Espinosa, Lauren R. Franco, Reyli A. Garcia, Autumn R. Godfrey, Trevor M. Granger, Christian L. Haley, Denise L. Havens, Mikeal S. Hecker, Yissel A. Hernandez-Sanchez, Bryan Hernandez, Cristina B. Hernandez, Jeffery W. Hunsinger, Brionna R. Johnson, Davin I. Jones, Ty M. Jones, Zander M. Kelso, Karlee Y. Kendall, Emery L. Kirby, Courtney L. Koen, Payton M. Lecoq, Erica D. Lopez, Lailoni N. Martinez, Sydney A. McDowell, Valeria A. Medrano, Kaelyn A. Melendez, Samantha Y. Mendoza, Abram C. Mims, Daycee J. Moorman, Laelah B. Mraz, Silas D. Odom, Ayden W. Oredson, Daniel S. Patmore, Blake A. Patterson, Kalila J. Perkins, Thomas J. Pierce, Austin C. Pruett, Jaqueline Rangel-Gomez, Wyatt R. Riddle, Makenna J. Riley, Natalie N. Rodriguez, Alexander Edwin T. Rushing, Carli N. Saldivar, Braden J. Seaborn, Roselynn M. Sly, Eva G. Smith, Brando G. Solis, Trinity O. Streiff, Allyson B. Stringer, Jay E. Swiger, Savanah R. Thornton, Berenice Tovar-Hernandez, Alexander J. Vargas, Bryson M. Wann, Arwyn E. Zunft.

 

Seventh Grade

“A” Honor Roll

Jeremiah S. Bankston, Christopher M. Beaver, Macie K. Boyd, Avery N. Casper, Angela I. Castruita, Averie E. Coffman, Carson P. Cooper, Carolina Espinosa-Garcia, Jennifer Espinoza, Chad D. Flatt, Gabrielle J. Fulcher, Logan G. Fuller, Guy James C. Hammon, Ashley Jimenez, Jordyn E. Justice, Kaylee S. Kirkland, Natalie Audre-R. Knapp, William R. Lem, Isaac Maldonado, Logan A. Moltz, Fhernando Olivares, Ethan J. Parkinson, Lauren A. Petty, Mayson C. Pool, Jacob T. Rasmussen, Megan R. Rubio, Makai Bryan K. Scott, Ezekiel A. Shaum, Burgen D. Simpson, Kaitlyn A. Smith, Saphyre E. Sneed, Austin William D. Taylor, Krizln Zella D. Van Patten, Julia I. Vargas-Maldonado, Macie R. White, Gene D. Williams, Ava J. Williamson.

 

“A/B” Honor Roll

Hannah G. Adkins, Joaquin L. Aguado-Espinosa, Xavier I. Aguado-Espinosa, Winiella Shamel P. Balangue, Carly P. Barton, Trinity P. Benitez, Bailey D. Burcham, Bailey D. Burenheide, Hailey N. Burns, Madison G. Butler, Daylen B. Caldwell, Makenna E. Carnes, Phoenix M. Clark, Marisol Coronilla, Alan O. Davila, Mateo J. Douglas, Derek C. Duplessis, Kyndall L. Ecord, Antonio N. Escatel, Audrey L. Evans, William B. Greenwalt, Abigail E. Griffin, Chandler R. Griffin, Erion Halili, Dylan J. Hallmark, Scarlette A. Harkleroad, Alexander Jon-D. Harris, Amy S. Hernandez, Michael G. Holbrook, Hunter A. Horn, Gillian N. Irish, Aedan R. Jackson, Laila M. James, Christian M. Jobe, Darrell T. Kendall, Orion Alexander S. Kilburn, Reagan E. Kinser, Stephen W. Kirchner, Kayzee J. Martin, Perla S. Martinez, Marjorie A. McKannan, Klara I. Melendez, Emily F. Miller, Cameron J. Moore, Claudia C. Morales, Daphne Morales, Logan I. Morgan, Seven M. Nelson, Hayden D. Newton, Arwen I. Eowyn Ochoa, Stephanie Olea, Brack B. Peacock, Haley C. Pennock, Jacob L. Pepper, Kylee N. Pool, Alina M. Porter, Kyran M. Randolph, Daniel I. Rodriguez, Gael Rodriguez, Victoria Z. Rodriguez, Madison M. Rogers, Alexa Sandie G. Salubre, Refugio A. Sanchez, Bayleigh B. Sappington, Matthew B. Shute, Maycee L. Rae Slatten, Jenna A. Stanley, Bailey L. Stone, Naiya A. Stone, Jaden L. Stover, Katherine M. Sullivan, Olivia R. Sylvester, Caileigh R. Underwood, Kenya L. Vielma Moreno, Daisy Villafranco, Jonathan Villalobos, Kayleigh A. Wadsworth, Abiah J. Wark .

 

Eighth Grade

“A” Honor Roll

 Kaylee A. Black, Wyatt G. Bowers, William P. Bradley, Caylin E. Damron, McKenzie M. Hamilton, Emma G. Hart, Reese E. Holmgreen, Kenlee J. Hubble, Jorge L. Jaramillo, Lorraine F. Johns De-La Garza, Cassidee S. McGinnis, Georgia G. Myers, Isaac E. O’Neal, Tyler S. Peterson, Brittany D. Proctor, Abbie N. Pruett, Fernando J. Puente, Elijah F. Riggio, Mackenzie M. Smith, Autumn G. Whitton,

 

 

 

 

 

 

“A/B” Honor Roll

Ana B. Aguado-Espinosa, Bailee R. Armstrong, Harlen R. Baker, Dylan N. Baldridge, Haley D. Bandy, Alicia M. Barber, Kaylynn E. Beech, Hunter D. Bright, Abigail R. Briley, Clara A. Cason, Ian I. Castruita,  Aryane Q. Clark, Benjamin A. Cole, Chandler C. Conley, Simon R. Crews, Lillie D. Davis, Ericka F. Dawson, Jerry R. Dobbs, Van A. Franco, Sierra A. Frank, Dominik W. Frost, Carolina Garcia, Casen R. Gentry, Charity R. Griffin, Andi Halili, Grady W. Harmon, Luis A. Hernandez, Nadia Hernandez, Erick Hernandez-Hernandez, Madison L. Hidalgo, Sarah E. Hunsinger, Abigail R. Johnson, Emily L. Juarez, Nathan B. Lambert, Valerie G. Lamont, Elizabeth Eva M. Landrum, Baileigh N. Laney, Kaitlyn R. Lee, Mason W. Light, Austin C. Linam, Hayley N. Llamas, Brisa Lozada, Casen D. Martin, Jennifer Martinez, Kalleigh N. Mead, Lorena L. Monzon, Chandler C. Moore, Jayden D. Moorman, Kaylee R. Nowlin, Daniela G. Olivares, Nina E. Parker, Israel Ramirez, Levi J. Reese, Elijah F. Riggio, Dezarae I. Rios, Andre M. Rocha, Aslynn L. Ruby, Fernando Ruiz-Contreras, Isabella R. Sanchez, Viviana Sandoval, Christian A. Sells, Maci E. Smith, Luke B. Stettler, Jordyn D. Stevens, Ethan D. Streiff, Gavin J. Sylvester, Ashley M. Torres, Heriberto E. Tovar, Vicente Q. Valdez, Collin J. Valentine, Wyatt M. Walters, Sarah Nicole L. Westbrook, Katelynn L. Wren.