Return to Headlines

1st Six Weeks

Brawner Intermediate School 2017-2018

Honor Roll

                         1st Six-Week

 

 

 

Third Grade

“A” Honor Roll

Bryson Barton, Aiden Bautista, Maevri Bell, Roberto Benitez, Tula Bideler, Augustus Boomer, Preslee Carnes, Devon Christensen, Jace Coffman, Bailey Crocker, Myriam Espino, Harlee Fowles, Clare George, Gavin Grawet, Amie Green, Zowie Green, Paytton Hambrick, Jose Hernandez, Katelyn Hibbitt, Ian Hinckley, Olivia Jones, Elijah Keanu, Allison Leija, Lacee Luker, Deondre Meyers, Luis Morales, Mckenzie Ratcliff, Rebecca Stringer, Brinley Sulak, Rylee Swann, Brayden Thomas, Addison Treppa, Zachary Willey, Gerry Wisdom, James Zelenak

 

“A/B” Honor Roll

Lola Anderson, Ana Arriaga, Austin Barr, Isabella Batista, Robert Bradshaw, Salvador Briones, Brett Brown, Hudson Burgoyne, Kanoa Burton, Whyatt Carver, Mia Casas, Twilight Cline, Alexandria Contreras, Rodrigo Davila, Kayden Dove, Laci Elder, Andres Espinosa, Claret Espinosa, Mia Espinoza-Zavala, Elia Ford, Uriel Garcia, Trevor Grieb, Alexa Hernandez, Brenda Hernandez, Fiona Hinckley, Blade Ibarra, Noah Jones, Austin Kirby, Madison Kline, Samuel Lee, Miguel Lopez, Kai Love, Gracie Martin, Grace Matthews, Ann Maycheck, Zoe Moore, Garrett Nowery, Kylie Owens, Lidia Ramirez, Carson Ramos, Kileigh Redd, Kaleb Roberts, Lukas Rodriquez, Macie Scott, Dacoda Seitz, Abril Solis, Evan Solomon, Faith Spragg, Emily Sullivan, Caleb Summers, Nicol Tovar Valle, Anlly Tovar, Jennifer Vargas, Mason Ward, Jacob Wells, Jasoc White

 

Fourth Grade

“A” Honor Roll

Harmony Adams, Kaden Adams, Cody Allen, Nora Asante-Wiredu, Ella Aubrey Bradford, Kylee Brown, Harleigh Brush, Marlee Burton, Remi Chastain, Trenton Childers, Phoenix Clifton, Ny'Land Coaster, Trace Coker, Dakota Couden, Tyler Darrow, Arianisa Deming, Sebastian Espinosa, Jennifer Espinoza Rangel, Katelyn Ferguson, Ryan Flores, Dominik Galicia, Isai Garcia, Nathanial Gast, Aaron Gomez, Chloe Gutierrez, Marcus Hadaway, Brooklyn Haney, Michael Houghton, Josiah Howard, Kaylee Jackson, Caroline Jobe, Justice Kirk, Preston Kirkland, Hulda Lin, Ryleigh Mccann, Thomas Moltz, Wyatt Mraz, Miranda Munoz, Aaren Oredson, David Patmore, Xing Piao, Nathaniel Rocha, Caitlyn Rodriguez, Jesus Ruiz, Addysyn Spencer, Lorena Spruill, Preston Swink, Mason Toth, Skyann Turner, Alex Vasquez, Alyssa Walker, Aubrey Ward, Cameron Ward, Madison Wilson

 

“A/B” Honor Roll

Karla Aguado, Brooklyn Baker, Evan Baldridge, Payton Barbe, Addali Batey, Emily Bedard, Lilyana Bowen, Janae Brewer, Harmony Burns, Tamea Busby- Hervey, Trevin Coker, Shane Cook, Rodolfo Coronilla, Clayton Davis, Miguel Dias Caro, Jasmin Dominguez, Asa English, Liberty Ensminger, Emma Espinoza, Ethan Garcia, Bralie Graves, Jorge Hernandez, Lizett Herrera, Emma Hill, Maeghann Holder, Mia Huerta, Kenia Jimenez Zuniga, Abigail Jones, Miranda Juarez, Logan Kijnitchee, Kiley Kirby, Colt Kitching, Alejandra Landa, Clayton Lankford, Kyleigh Ledesma, Christian Lopez, Kimberly Martinez, Nikolas Melendez, Kathryn Moore, Alexsandro Morales, Emori Murphey, Raelyn O'Dell, Ashley Olvera, Ayden Parkinson, Shelby Parks, Joselyn Pedraza Sierra, Sergio Perez, Olivia Richards, Savannah Richards, Alexandria Rojo, Isac Sabino, Paloma Sandoval, Devon Slaughter, Gavin Streiff, Presley Thomas, Cristian Torres Navarro, Kimberly Torres, Eleodoro Tovar Hernandez, Brandon Tovar, Ana Vazquez, Zoey Wamsley, Kallee Westbrook, Isabelle Zapata

 

Fifth Grade

“A” Honor Roll

Abel Aguado Espinosa, Sebastian Aguado-Espinosa, Makayla Baker, Hayden Bradley, Vincent Brock, Robert Caldwell, Morrison Cashion, Pedro Castaneda, Alyssa Contreras, Karen Coronilla, Hailey Crider, Axel Davila, Barbara Espinosa, Vanessa Espinosa, Braydon Freeman, Isabella Garcia, Benjamin Gast, Gavin Gutierrez, Andres Hernandez, Charlotte Horton, Joseph Krzeminski, Brissia Martinez, Hayden Meyer, Malynia Miller-Trestain, Dana Morales, Jairo Munoz, Randi Owens, Benjamin Reynolds, Ayden Robrahn, Baron Rodriguez Escalon, Sharai Rosas, Mason Rucas, Madyson Scruggs, Gavin Smith, William Stennett, Raegann Stewart, Denna Swinford, Conner Tapp, Pooja Vitthalpura, Melanie Yanez

 

“A/B” Honor Roll

Kevin Aguado Espinosa, Ryan Arnett, Leonel Arriaga, Julio Batista, Nathan Beltran-Hulett, Camila Campos, Leandro Chavarria, William Christensen, Kacey Coslow, Joana Couto, Taylor Crider, Jaylea Crouch, Allison Dutrow, Mariamme Espinosa, Jackson Folger, Fernando Garcia, Juan Garcia, Ricardo Garcia, Wyatt Green, Hunter Griffin, Joshua Hall, Logan Halsey, Brandon Hernandez, Nhat Hoang, Lance Hopper, Haley Houghton, James Howton, Sofia Juarez, Blake Kemp, Jaiden Kissinger, Robert Kitching, Emma Lanham, Emma Lavan, Jacob Lively, Mauricio Lopez, Rashel Lopez, Derris Mahan, Yadira Martinez, Alivia Moltz, Kaitlyn Morton, Austin Newsom, Kaitlyn Nickel, America Perez, Dakota Pridemore, Hannah Ramirez, Luis Ramirez-Ortiz, Esmeralda Rios, Talon Roberts, Sergio Sanchez, Janice Silva, Bryson Tanner, Jazlynn Torres, Jose Tovar Valle, Cristian Tovar, Aiden Valles, True Walser, Evelyn Watson, Jacob Willis, Morgan Wren