Return to Headlines

3rd Six Weeks

Brawner Intermediate School 2017-2018

Honor Roll

                         3rd Six-Week

 

 

 

Third Grade

“A” Honor Roll

Roberto Benitez, Tula Bideler, Augustus Boomer, Salvador Briones, Preslee Carnes, Devon Christensen, Jace Coffman, Amie Green, Jose Hernandez, Allison Leija, Grace Matthews, Luis Morales, Mckenzie Ratcliff, Brinley Sulak, Emily Sullivan, Gerry Wisdom, James Zelenak

 

“A/B” Honor Roll

Lola Anderson, Austin Barr, Bryson Barton, Aiden Bautista, Maevri Bell, Robert Bradshaw, Brett Brown, Hudson Burgoyne, Kanoa Burton, Rodrigo Davila, Laci Elder, Myriam Espino, Claret Espinosa, Mia Espinoza-Zavala, Clare George, Gavin Grawet, Zowie Green, Trevor Grieb, Paytton Hambrick, Alexa Hernandez, Brenda Hernandez, Damian Hernandez, Katelyn Hibbitt, Fiona Hinckley, Ian Hinckley, Olivia Jones, Elijah Keanu, Greyson King, Austin Kirby, Madison Kline, Samuel Lee, Javier Lopez, Miguel Lopez, Lacee Luker, Ann Maycheck, Garrett Nowery, Hayle Ozuna, Lidia Ramirez, Kileigh Redd, Trinity Ritz, Kaleb Roberts, Abril Solis, Rebecca Stringer, Caleb Summers, Rylee Swann, Brayden Thomas, Anlly Tovar, Addison Treppa, Jennifer Vargas, Zachary Willey

 

Fourth Grade

“A” Honor Roll

Kaden Adams, Karla Aguado, Cody Allen, Nora Asante-Wiredu, Ella Aubrey Bradford, Kylee Brown, Remi Chastain, Arianisa Deming, Dominik Galicia, Lizett Herrera, Kaylee Jackson, Caroline Jobe, Kiley Kirby, Preston Kirkland, Thomas Moltz, Wyatt Mraz, David Patmore, Lorena Spruill, Skyann Turner, Aubrey Ward, Cameron Ward

 

“A/B” Honor Roll

Harmony Adams, Brooklyn Baker, Evan Baldridge, Addali Batey, Emily Bedard, Lilyana Bowen, Cannon Bryant, Harmony Burns, Jacob Burns-Conley, Marlee Burton, Tamea Busby- Hervey, Trenton Childers, Phoenix Clifton, Trace Coker, Trevin Coker, Shane Cook, Dakota Couden, Tyler Darrow, Miguel Dias Caro, Jasmin Dominguez, Sebastian Espinosa, Jennifer Espinoza Rangel, Joshua Evans, Ryan Flores, Isai Garcia, Nathanial Gast, Aaron Gomez, Bralie Graves, Marcus Hadaway, Jorge Hernandez, Michael Houghton, Mia Huerta, Abigail Jones, Miranda Juarez, Logan Kijnitchee, Justice Kirk, Alejandra Landa, Kyleigh Ledesma, Christian Lopez, Kimberly Martinez, Ryleigh Mccann, Nikolas Melendez, Alexsandro Morales, Emori Murphey, Raelyn O'Dell, Aaren Oredson, Ayden Parkinson, Joselyn Pedraza Sierra, Sergio Perez, Xing Piao, Nathaniel Rocha, Jesus Ruiz, Paloma Sandoval, Addysyn Spencer, Preston Swink, Presley Thomas, Cristian Torres Navarro, Kimberly Torres, Mason Toth, Alex Vasquez, Ana Vazquez, Zoey Wamsley, Isabelle ZapataFifth Grade

Fifth Grade

“A” Honor Roll

Abel Aguado Espinosa, Sebastian Aguado-Espinosa, Hayden Bradley, Morrison Cashion, Alyssa Contreras, Karen Coronilla, Vanessa Espinosa, Benjamin Gast, Joseph Krzeminski, Hayden Meyer, Dana Morales, Dakota Pridemore, Mason Rucas, Pooja Vitthalpura, Melanie Yanez

 

“A/B” Honor Roll

Kevin Aguado Espinosa, Cayson Applequist, Makayla Baker, Micah Barton, Julio Batista, Vincent Brock, Edwin Camacho Cruz, Camila Campos, Pedro Castaneda, William Christensen, Hailey Crider, Axel Davila, Allison Dutrow, Jarecci Elias Patlan, Barbara Espinosa, Mariamme Espinosa, Jackson Folger, Braydon Freeman, Isabella Garcia, Wyatt Green, Joshua Hall, Lydia Hall, Logan Halsey, Andres Hernandez, Brandon Hernandez, Evelyn Hernandez, Nhat Hoang, Lance Hopper, Charlotte Horton, Haley Houghton, Blake Kemp, Robert Kitching, Zackary Lambert, Emma Lanham, Emma Lavan, Jacob Lively, Mauricio Lopez, Rashel Lopez, Brissia Martinez, Yadira Martinez, Malynia Miller-Trestain, Alivia Moltz, Kaitlyn Morton, Jairo Munoz, Kaitlyn Nickel, Randi Owens, Esmeralda Rios, Talon Roberts, Ayden Robrahn, Baron Rodriguez Escalon, Sharai Rosas, Sergio Sanchez, Madyson Scruggs, John Self, Gavin Smith, William Stennett, Denna Swinford, Jazlynn Torres, Jose Tovar Valle, Cristian Tovar, Ethan Townsend, Aiden Valles, Evelyn Watson